O nas

O nas

Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać

Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę i stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, nasze usługi utrzymują się na najwyższym poziomie.

Jesteśmy Firmą działającą w branży Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej.

Korzystanie z naszej wiedzy jest dla Państwa gwarancją najwyższej jakości usług. Nasze doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu pozwalają na profesjonalne podejście do każdego zagadnienia.

Prowadzimy szkolenia BHP, PPOŻ, Pierwsza Pomoc, dla wszystkich grup pracowniczych i pracodawców. Sporządzamy dokumentację powypadkową oraz ocenę ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy. Kompleksowa obsługa Firm. Sporządzamy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego.

Nasze wartości

Profesjonalizm

Wykazujemy się wiedzą, doświadczeniem oraz odpowiednimi umiejętnościami, dzięki którym możemy efektywnie przekazywać wiedzę w trakcie szkoleń

Indywidualne podejście

Wiemy, że każdy klient jest inny. Dzięki zrozumieniu potrzeb i preferencji każdego klienta, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania i oferować najwyższy poziom obsługi.

Bezpieczeństwo

Podczas prowadzonych przez nas szkoleń przykładamy szczególną uwagę do realnych zagrożeń i mówimy, jak należy się z nimi obchodzić.

Masz jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami!

Zapytanie ofertowe